[صفحه اصلی ]   [Archive] [ English ]  
:: راهنما و فرم ثبت نام ::
 
صفحه اصلی::
درباره کنفرانس::
ارسال مقاله ونگارش::
گالری تصاویر::
نشریات::
درباره ما::
تماس باما::
تالار گفتگو::
کمیته ها::
انجمن استان ها::
شورای اجرایی اتحادیه::
کنفرانس ها::
::
مقاله نویسی
..
فرمت مقاله و کارگاه


------------------------------------


------------------------------------

------------------------------------

------------------------------------

..
اساتید آموزش ریاضی
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
:: گزارش اولین جلسه ستاد برگزاری پانزدهمین کنفرانس آموزشی ریاضی ایران ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۳/۲۸ | 

گزارش اولین جلسه ستاد برگزاری پانزدهمین کنفرانس آموزشی ریاضی ایران

------------------------------------------------------------

AWT IMAGE

این جلسه از ساعت ۱۰ روز چهارشنبه ۲۴/۳/۹۶ با تلاوت آیاتی از کلام ا.. مجید در تالار اجتماعات اداره کل آموزش  و پرورش استان بوشهر شروع گردید.

۱- در ابتدای جلسه آقای عبدالناصر غلامی معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش به حاضرین خیر مقدم گفته از حضور نمایندگان اتحادیه انجمن های معلمان ریاضی ایران که از خارج استان در جلسه شرکت کرده بودند و از سایر شرکت کنندگان و از مدیرکل به جهت قبولی برگزاری کنفرانس تشکر کردند.

۲- در ادامه جلسه آقای ناصر کرمی مدیرکل آموزش و پرورش ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت علی (ع) از حضور اعضای ستاد چه نهادهای داخلی استان و چه نمایندگان اتحادیه که از خارج استان در جلسه حضور داشتند تشکر کردند و ضمن تاکید بر کلمه آموزش که در عنوان کنفرانس وجود دارد از تاثیر آن بر بهبود و پیشرفت آموزش ریاضی و تقویت بنیه علمی آموزگاران و دبیران سخن گفتند و با اشاره به آسیب هایی که در زمینه مسائل آموزشی وجود دارد اظهار امیدواری کردند که این کنفرانس منجر به کارآمدی و ارتقاء بیشتر استانداردهای آموزشی شود و آرزو کردند که این استان بتواند میزبان خوبی برای صاحب نظران و کارشناسان در سطح ملی باشد.

۳- پس از آن آقای خلیل شکوریان نماینده اتحادیه انجمن های معلمان ریاضی ضمن تسلیت ایام شهادت مولی الموحدین علی (ع) از مدیرکل و معاونین و کارشناسان اداره کل به جهت قبولی برگزاری پانزدهمین کنفرانس آموزش ریاضی تشکر کردند و اظهار داشته اهداف کلی این کنفرانس توسعه حرفه ای معلمین- آموزش شیوه های جدید یادگیری یاددهی- ارزش یابی- آموزش روشهای نوین تدریس مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات- آموزش فضای پژوهشی و تحقیق می باشد.

ایشان در ادامه به تاریخچه برگزاری کنفرانسهای آموزش ریاضی اشاره کرده اظهار داشتند اولین کنفرانس در سال ۷۵ در اصفهان به همت آقای دکتر علی رجایی برگزار شد و به دنبال آن ۱۳ کنفرانس بعدی در کرمانشاه- کرمان- تهران- مشهد- شیراز- سنندج- شهرکرد- زاهدان- یزد- مازندران- سمنان- تهران- شیراز برگزار و امروز شاهد شروع برگزاری پانزدهمین کنفرانس در بوشهر هستیم.

باتوجه به اهداف متعالی کنفرانس همیشه مورد اقبال معلمین و دانشجویان و اساتید محترم بوده است ایشان در ادامه اظهار داشتند از سال ۸۰ که اتحادیه تشکیل شد مسئولیت برگزاری کنفرانس به اتحادیه واگذار شد و سعی شده در حد توان در ارتقاء کیفیت برگزاری کنفرانس کوشش شود.

در ادامه ایشان به بیان نیازها برای برگزاری کنفرانس اشاره کرد- همچنین به نیازهای مالی و منابع تامین هزینه ها اشاره کرد اظهارامیدواری کردند که بتوانیم کنفرانس پرباری داشته باشیم.

۴- آنگاه آقای محمد باقر منزوی رئیس اتحادیه- ضمن تشکر از مسئولین اداره کل به جهت قبولی میزبانی کنفرانس- اظهار داشتند کنفرانس هر ساله به میزبانی یکی از استانهای کشور برگزار می شود و شعار ما در کنفرانس آموزشی ریاضی است هدف ارتقاء کیفی آموزش ریاضی می باشد و پیشنهاد کردند مصوبه ای از شورای آموزش و پرورش استان گرفته شود که تمام نهادهای استان موظف به همکاری با کنفرانس باشند.

ایشان در ادامه اظهار داشتند اطلاع رسانی جهت برگزاری کنفرانس در تاریخ دوم خرداد ۹۶ به دفتر وزارت انجام شده است.

در ادامه ایشان اظهار داشتند با هماهنگی صدا و سیما در قالب یک مصاحبه خبر برگزاری کنفرانس به اطلاع همه رسانده شود.

در ادامه ایشان به تشکیل دبیرخانه کنفرانس اشاره کردند که همکاران در صورت لزوم دسترسی داشته باشند ایشان همچنین اظهار داشتند که ابلاغ جهت اعضای کمیته علمی- توسط مدیریت کل صادر گردد.

همچنین مکان مناسب جهت برگزاری جلسات کمیته علمی مشخص گردد.

در پایان ایشان به مصوباتی که در این جلسه پایه اجرا شود اشاره کردند که مصوبات جلسه بشرح زیر می باشد

۱- تعداد پذیرش جهت شرکت در کنفرانس بین ۵۰۰ یا ۶۰۰ نفر

۲- زمان برگزاری کنفرانس از ۲۴ تا ۲۷ بهمن ماه ۹۶

۳- دعوت از یک نفر مهمان خارجی که اقدامات لازم از  طریق اتحادیه انجام خواهد شد.

۴- تاریخ تشکیل اولین جلسه کمیته علمی پنجشنبه ۸/۴/۹۶

۵- محل برگزاری جلسات کمیته علمی تالار اداره کل یا پژوهشگاه معلمان

۶- محل برگزاری کنفرانس دانشگاه خلیج  فارس یا دانشگاه فرهنگیان که پس از برگزاری  اولین جلسه کمیته علمی با نظر اعضا مشخص خواهد شد.

۷- در مورد آرم کنفرانس و پوستر مقرر شد اداره کل اقدام لازم را انجام و به اطلاع اعضای کمیته علمی رسانده شود که تائید گردد. 

AWT IMAGE

  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA code
::
دفعات مشاهده: 1445 بار   |   دفعات چاپ: 120 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
کنفرانس های آموزش ریاضی ایران وابسته به اتحادیه انجمن های معلمان ریاضی ایران :union: Iranian Mathematical Education Conference
Persian site map - English site map - Created in 0.1 seconds with 45 queries by YEKTAWEB 3755