آموزش مجازی ریاضی اول دبستان درس 10

پایگاه جامع آموزش ریاضی ایران برای شما بهترین امکانات را فراهم کرده تا این بخش آموزش مجازی ریاضی اول دبستان درس 10 را به بهترین شکل ممکن برای دانش آموزان سراسر کشور جهت برابری آموزشی و رشد تحصیلی همه ی هم وطنان فراهم سازد.ما آمده ایم تا درس ریاضی را به بهرین شکل ممکن و کاملا رایگان ارائه دهیم.

اهداف درس 10:

نشان دادن عدد بزرگتر از عدد پنج به کمک انگشتان دست، جمع دو عدد با حاصل بیشتر از پنج، اندازه‌گیری طول به کمک واحدهای غیراستاندارد، شناخت و نوشتن صحیح نماد عدد شش و تشخیص مصادیق آن در محیط پیرامون، درک مفهوم تقارن، شناخت و تشخیص اشکال متقارن، بالا بردن توانایی دانش‌آموزان در استفاده از خط کش برای رسم خط تقارن، درک کامل عدد هفت و آشنایی با نماد آن، برقراری ارتباط بین نمایش‌های مختلف و درک ترکیبی عدد هفت به صورت پنج و دو، تشخیص دسته با تعداد بیشتر و کمتر و درک مفهوم مقایسه.

این بخش آموزش مجازی ریاضی اول دبستان درس 10

در کتاب ریاضی اول ابتدایی سعی شده است با متدهای آموزشی جدید دانش ‌آموزان به فکر کردن ترغیب شوند و در یادگیری، نقش فعال ایفا کنند. در عین حال مهارت‌هایی را بیاموزند که توانایی آن‌ها را در حل مسئله تقویت می‌کند.

در کتاب ریاضی اول دبستان چند نگاه متفاوت وجود دارد. از طرفی ریاضیات یک هنر است که باید از لحاظ زیبایی‌شناسی و حقیقت‌نمایی ارزش‌های نهفته خود را آشکار سازد. همچنین ریاضیات مقدمه‌ای است برای آموزش مجردات که الهیات را به یاد ما می‌آورد و به معارف بالا شباهت دارد. آموزش ریاضیات نه‌تنها اهرمی مؤثر برای رشد تفکر است بلکه وسیله‌ای برای تعالی انسان از طریق ساختارهای شناختی و معرفتی اوست که البته بدون تکیه‌بر معارف الهی و علوم توحیدی میسر نخواهد شد.

بازدیدها: 14

تماس با ما

جهت ثبت پیشنهاد و یا انتقاد با شماره 09164719853 در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *