آموزش مجازی ریاضی ششم_عدد و الگوهای عددی

پایگاه جامع آموزش ریاضی ایران برای شما بهترین امکانات را فراهم کرده تا آموزش مجازی ریاضی ششم_عدد و الگوهای عددی را به بهترین شکل ممکن برای دانش آموزان سراسر کشور جهت برابری آموزشی و رشد تحصیلی همه ی هم وطنان فراهم سازد.ما آمده ایم تا درس ریاضی را به بهرین شکل ممکن و کاملا رایگان ارائه دهیم.

هیلبرت: “یک نظریه ی ریاضی را نمی توان کامل شمرد تا این که شما آن را به اندازه ای واضح سازید به طوری که بتوانید آن را برای اولین فردی که در خیابان با وی برخورد می کنید، توضیح دهید.”

سرفصل‌های مطرح‌شده در این کتاب به شرح زیر می‌باشد:

  • فصل اول: عدد و الگوهای عددی
  • فصل دوم: کسر
  • فصل سوم: اعداد اعشاری
  • فصل چهارم: تقارن و مختصات
  • فصل پنجم: اندازه‌گیری
  • فصل ششم: تناسب و درصد
  • فصل هفتم: تقریب

این بخش آموزش مجازی ریاضی ششم_عدد و الگوهای عددی

کتاب ریاضی پایه‌ی ششم در جهت اهداف برنامه‌ی درسی ملّی و در ادامه‌ی تغییر کتاب‌های درسی دوره‌ی ابتدایی تألیف شده است. زمانی تأکید کتاب‌های درسی ریاضی بیشتر بر توانایی انجام دادن محاسبات بود؛ در رویکرد جدید، ضمن توجّه به این هدف، تأکید اصلی بر پرورش قوه‌ی تفکّر و تعقل و رشد توانایی حل مسئله است.ساختار کتاب ریاضی پایه ششم دبستان از سه بخش «فعالیت»، «کار در کلاس» و «تمرین» تشکیل شده است. آنچه در هر «فعالیت» به طور عمده مدنظر بوده، آشنایی دانش آموزان با مفهوم درس و سهیم کردن آن‌ها در ساختن دانش مورد نظر است. «کار در کلاس» با هدف تثبیت و تعمیق و در مواردی تعمیم یادگیری طرّاحی شده و انتظار این است که دانش آموزان بیشترین سهم را در انجام آن داشته باشند. حل «تمرین»‌ها به عهده‌ی دانش آموزان است؛ امّا ضرورت دارد که معلّم زمینه را برای طرح پاسخ‌ها و بررسی آن‌ها در کلاس فراهم سازد.

تخفیف دیجی کالا:  نرم افزار آموزش پایه دوم دبستان نشر میشا و کوشا

بازدیدها: 6

تماس با ما

جهت ثبت پیشنهاد و یا انتقاد با شماره 09164719853 در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *