ریاضی و آمار دهم انسانی_معادله درجه دوم

پایگاه جامع آموزش ریاضی ایران برای شما بهترین امکانات را فراهم کرده تا آموزش مجازی ریاضی و امار دهم انسانی_معادله درجه دوم را به بهترین شکل ممکن برای دانش آموزان سراسر کشور جهت برابری آموزشی و رشد تحصیلی همه ی هم وطنان فراهم سازد.ما آمده ایم تا درس ریاضی را به بهرین شکل ممکن و کاملا رایگان ارائه دهیم.

کتاب ریاضی و آمار پایهٔ دهم در جهت اهداف برنامهٔ درسی ملی و در ادامهٔ تغییر کتاب‌های درسی دوره اول متوسطه تألیف شده است. زمانی تأکید کتاب‌های درسی ریاضی بیشتر بر توانایی انجام دادن محاسبات بود. در رویکرد جدید، ضمن توجّه به این هدف، تأکید اصلی بر پرورش قوّه تفکّر و تعقل و رشد توانایی حل مسئله است. درواقع رویکرد «آموزش ریاضی برای حل مسئله» به «آموزش از طریق حل مسئله» تغییر کرده است. رسیدن به چنین هدفی، مشکلات و دشواری‌های فراوانی دارد و به سرعت امکان‌پذیر نیست ولی مدنظر قرار دادن آن می‌تواند جهت اصلی حرکت جامعهٔ آموزش ریاضی را تعیین کند.

سخنی در مورد اهمیت ریاضی :ریاضی مادر علوم است(کانتور)

سر فصل های ریاضی و آمار1 دهم انسانی:

  • فصل اول: اندازه گیری و مدلسازی
  • فصل دوم: معادله درجه دوم
  • فصل سوم: تابع
  • فصل چهارم: دسته بندی داده ها و جدول فراوانی

این بخش آموزش مجازی ریاضی و امار دهم انسانی_معادله درجه دوم

ساختار کتاب ریاضی آمار ریاضی دهم انسانی از سه بخش اصلیِ «فعالیت»، «کار در کلاس» و «تمرین» و نیز مثال‌های حل‌شده و توضیحات به صورت متنی، نکات مهم و تعاریف، تشکیل شده است. آنچه در هر «فعالیت» به‌طور عمده مدنظر بوده، آشنایی دانش آموزان با مفهوم درس و سهیم بودن او در ساختن دانش موردنظر است. فعالیت‌ها شامل مراحلی مانند درک کردن، کشف کردن، حل مسئله، استدلال کردن، بررسی کردن، حدس و آزمایش، توضیح راه‌حل، مرتب کردن، قضاوت در مورد یک راه‌حل و مقایسهٔ راه‌حل‌های مختلف است. هدایت فعالیت‌ها ساده و آسان نیست و صد البتّه، اجرای مناسب آن ارزش زیادی دارد.

تخفیف دیجی کالا:  ریاضی چهارم دبستان_شکل های هندسی

بازدیدها: 4

تماس با ما

جهت ثبت پیشنهاد و یا انتقاد با شماره 09164719853 در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *