آموزش مجازی ریاضی پایه اول درس 11

پایگاه جامع آموزش ریاضی ایران برای شما بهترین امکانات را فراهم کرده تا این بخش آموزش مجازی ریاضی پایه اول درس 11 را به بهترین شکل ممکن برای دانش آموزان سراسر کشور جهت برابری آموزشی و رشد تحصیلی همه ی هم وطنان فراهم سازد.ما آمده ایم تا درس ریاضی را به بهرین شکل ممکن و کاملا رایگان ارائه دهیم.

اهداف درس 11:

یادگیری مفهوم مساوی بودن با شمارش تعداد اعضاء دو دسته و درست کردن دسته‌هایی با تعداد مساوی، یادگیری علامت مساوی و نوشتن یک تساوی عددی، درک مفهوم عدد هشت و نوشتن نماد آن (8)، به کارگیری ابزار شابلون برای طراحی و ادامه یک الگو، سرشماری به کمک چوب‌خط، درک تجانس با بزرگ کردن اشکال در صفحه شطرنجی

این بخش آموزش مجازی ریاضی پایه اول درس 11

در کتاب ریاضی اول ابتدایی سعی شده است با متدهای آموزشی جدید دانش ‌آموزان به فکر کردن ترغیب شوند و در یادگیری، نقش فعال ایفا کنند. در عین حال مهارت‌هایی را بیاموزند که توانایی آن‌ها را در حل مسئله تقویت می‌کند.در کتاب ریاضی اول دبستان چند نگاه متفاوت وجود دارد. از طرفی ریاضیات یک هنر است که باید از لحاظ زیبایی‌شناسی و حقیقت‌نمایی ارزش‌های نهفته خود را آشکار سازد. همچنین ریاضیات مقدمه‌ای است برای آموزش مجردات که الهیات را به یاد ما می‌آورد و به معارف بالا شباهت دارد. آموزش ریاضیات نه‌تنها اهرمی مؤثر برای رشد تفکر است بلکه وسیله‌ای برای تعالی انسان از طریق ساختارهای شناختی و معرفتی اوست که البته بدون تکیه‌بر معارف الهی و علوم توحیدی میسر نخواهد شد.

تخفیف دیجی کالا:  ریاضی دهم هنرستان_توان رسانی به توان اعداد گویا

بازدیدها: 10

تماس با ما

جهت ثبت پیشنهاد و یا انتقاد با شماره 09164719853 در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *