آموزش مجازی ریاضی یازدهم هنرستان_تابع

پایگاه جامع آموزش ریاضی ایران برای شما بهترین امکانات را فراهم کرده تا این بخش این بخش آموزش مجازی ریاضی یازدهم هنرستان_تابع را به بهترین شکل ممکن برای دانش آموزان سراسر کشور جهت برابری آموزشی و رشد تحصیلی همه ی هم وطنان فراهم سازد.ما آمده ایم تا درس ریاضی را به بهرین شکل ممکن و کاملا رایگان ارائه دهیم.

اهداف این فصل:

  • مفهوم تابع به معنی تبعیت(ارتباط داشتن) کننده است که معنی آن در ریاضیات این است که دو مقدار در ابتدا با یکدیگر رابطه داشته باشند یعنی بتوان با در دست داشتن مقدار یک کمیت مقداری برای کمیت دیگر به دست آورد و برعکس همچنین به ازای داشتن مقداری برای کمیت الف تنها یک مقدار برای کمیت ب بتوان بدست آورد.
  • تعریف تابع
  • حوزه تعریف تابع که به دامنه تابع نام دارد را مورد بررسی قرار می دهیم و اشاره ای جزئی به برد تابع می نماییم.
  • توضیح انواع بازه که شامل بازه باز و بازه بسته و بازه نیمه باز و نیمه بسته است را به صورت کامل آموزش میدهیم.
  • حل تمرین
تخفیف دیجی کالا:  ریاضی و آمار دهم انسانی_تابع

این فیلم آموزش مجازی ریاضی یازدهم هنرستان_تابع

  • با صدای بلند یا با هندزفری گوش دهید.

دنیس واتیلی: «دلیل این که بسیاری از افراد هرگز به اهداف خود نمی­ رسند این است که آنها تعریفی از اهداف خود ندارند یا حتی به طور جدی اهداف خود را قابل باور و دست یافتنی نمی­دانند. برندگان می تواند به شما بگویند به کجا می روند، چه برنامه ریزی برای طول راه و اهدافشان دارند و حتی تعیین می­کنند در ماجراجویی­ هایشان چه کسانی در کنارشان هستند.»

در صورتی که بهترین دلیل آموزش ریاضی را رشد تفکر ریاضی بدانیم، دیگر استفاده بیش از نیاز از فرمول‌ها، الگوریتم‌ها، قواعد و دستورها بدون آگاهی از چگونگی و چرایی عملکرد آن‌ها، جایگاهی در آموزش ریاضی مدرسه‌ای نخواهد داشت. فرصت حضور دانش‌آموز در کلاس درس را نباید به‌سادگی از دست داد. فرایندهایی مانند استدلال، تعمیم، حل مسئله، طرح مسئله و موضوعاتی نظیر مسائل باز پاسخ، بازنمایی‌های چندگانه و گفتمان ریاضی نقش مهمی در پرورش تفکر ریاضی دانش آموزان دارد.

بازدیدها: 4

تماس با ما

جهت ثبت پیشنهاد و یا انتقاد با شماره 09164719853 در تماس باشید

3 thoughts on “آموزش مجازی ریاضی یازدهم هنرستان_تابع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *