آموزش مجازی ریاضیات گسسته_آشنایی با نظریه اعداد

پایگاه جامع آموزش ریاضی ایران برای شما بهترین امکانات را فراهم کرده تا آموزش مجازی ریاضیات گسسته_آشنایی با نظریه اعداد را به بهترین شکل ممکن برای دانش آموزان سراسر کشور جهت برابری آموزشی و رشد تحصیلی همه ی هم وطنان فراهم سازد.ما آمده ایم تا درس ریاضی را به بهرین شکل ممکن و کاملا رایگان ارائه دهیم.

اهداف :

  • فصل اول: آشنایی با نظریه اعداد
  • فصل دوم: گراف و مدل‌سازی
  • فصل سوم: ترکیبیات (شمارش)

مبحث ریاضیات گسسته شاخه‌ای از علم ریاضی است که با عنصر های گسسته سروکار دارد که از مباحث جبر و حساب استفاده می‌کند. امروزه به صورت افزاینده‌ای در رشته‌های کاربردی همچون ریاضیات و علم کامپیوتر استفاده می‌شود. همچنین یک ابزار بسیار خوب برای بهبود توانایی استدلال و حل مسئله است.

این بخش آموزش مجازی ریاضیات گسسته_آشنایی با نظریه اعداد

کتاب ریاضیات گسسته در راستای برنامهٔ درسی ملی و در ادامه روند تغییر کتاب‌های ریاضی دورهٔ دوم متوسطه تألیف شده است. یکی ازتفاوت‌های مهم این کتاب با کتاب قبلی مربوط به دوره پیش‌دانشگاهی، کاهش چشم گیر محتوا است. همانند پایه‌های قبلی، ساختار کتاب بر اساس سه محور اساسی فعالیت، کار در کلاس و تمرین قرار گرفته است.

از این میان «فعالیت‌ها»، موقعیت‌هایی برای یادگیری و ارائه مفاهیم جدید ریاضی فراهم می‌کنند و این امر مستلزم مشارکت جدی دانش آموزان است.بازنده کسی است که در انتظار معجزه می ماند… تا کسی از راه برسد و آرزوهایش را برآورده سازد باور کن همه به دنبال رسیدن به آرزوهای خودشان هستندخودت معجزه زندگی خودت باش محدودیت های ذهنی ات را کنار بگذارباورهای صحیح خود را تقویت کن و بسوی موفقیت گام بردار!!!!!

بازدیدها: 8

تماس با ما

جهت ثبت پیشنهاد و یا انتقاد با شماره 09164719853 در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *