ریاضی یازدهم هنرستان_تابع های خطی و درجه دوم

پایگاه جامع آموزش ریاضی ایران برای شما بهترین امکانات را فراهم کرده تا این بخش این بخش آموزش مجازی ریاضی یازدهم هنرستان_تابع های خطی و درجه دوم را به بهترین شکل ممکن برای دانش آموزان سراسر کشور جهت برابری آموزشی و رشد تحصیلی همه ی هم وطنان فراهم سازد.ما آمده ایم تا درس ریاضی را به بهرین شکل ممکن و کاملا رایگان ارائه دهیم.

اهداف این فصل:

  • تابع های خطی: تابع هایی که مثل خط هایی که قبلا آموختیم می باشند و به صورت کامل آنها را مورد بررسی قرار می دهیم. به صورت نمودار و رفتار آنها را به صورت کامل مورد بررسی قرار می دهیم.
  • به توضیح در مورد تابع های درجه دوم و رسم تابع درجه دوم به کمک انتقال و حل تمرین برای درک راحت تر می پردازیم.
  • به رسم تابع درجه دوم به کمک انتقال و حل تمرین می پردازیم. و کاربردهای تابع در حل معادله ها را مورد بررسی قرار می دهیم.
  • رسم نمودارهای توابع درجه دو و روش حل نامعادله به روش هندسی با حل تمرین
تخفیف دیجی کالا:  آموزش مجازی ریاضی هشتم_عددهای صحیح و گویا

این فیلم ریاضی یازدهم هنرستان_تابع های خطی و درجه دوم

  • با صدای بلند یا با هندزفری گوش دهید.

دنیس واتیلی: «دلیل این که بسیاری از افراد هرگز به اهداف خود نمی­ رسند این است که آنها تعریفی از اهداف خود ندارند یا حتی به طور جدی اهداف خود را قابل باور و دست یافتنی نمی­دانند. برندگان می تواند به شما بگویند به کجا می روند، چه برنامه ریزی برای طول راه و اهدافشان دارند و حتی تعیین می­کنند در ماجراجویی­ هایشان چه کسانی در کنارشان هستند.»

در صورتی که بهترین دلیل آموزش ریاضی را رشد تفکر ریاضی بدانیم، دیگر استفاده بیش از نیاز از فرمول‌ها، الگوریتم‌ها، قواعد و دستورها بدون آگاهی از چگونگی و چرایی عملکرد آن‌ها، جایگاهی در آموزش ریاضی مدرسه‌ای نخواهد داشت. فرصت حضور دانش‌آموز در کلاس درس را نباید به‌سادگی از دست داد. فرایندهایی مانند استدلال، تعمیم، حل مسئله، طرح مسئله و موضوعاتی نظیر مسائل باز پاسخ، بازنمایی‌های چندگانه و گفتمان ریاضی نقش مهمی در پرورش تفکر ریاضی دانش آموزان دارد.

بازدیدها: 2

تماس با ما

جهت ثبت پیشنهاد و یا انتقاد با شماره 09164719853 در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *