دانلود سوالات امتحان نهایی ریاضی و آمار ۳ دوازدهم خرداد ۹۸ (پاسخ تشریحی)

سوالات امتحان نهایی ریاضی و آمار 3 خرداد ۹۸ (پاسخ تشریحی)

سوالات امتحان نهایی ریاضی و آمار 3 : با توجه به اهمیت امتحانات نهایی و تاثیر مستقیم نمرات امتحانات نهایی دوازدهم در تراز کنکور، یکی از منابع مهم برای تسلط بر این امتحانات حل نمونه سوالات نهایی و امتحانی سال های گذشته می باشد.

در این پست می توانید به دانلود امتحان نهایی ریاضی و آمار ۳ خرداد ۹۸ ویژه رشته انسانی به همراه پاسخ تشریحی بپردازید ، همچنین با مراجعه به صفحه “دانلود سوالات امتحان نهایی خرداد ۹۸” به تمامی سوالات و پاسخ تشریحی این امتحانات ویژه خرداد ۹۸ در تمامی رشته ها در کنکور مگ دسترسی داشته باشید.

نحوه مطالعه ریاضی و آمار دوازدهم انسانی برای کنکور


طبیعیه که بعضی ها هوش ریاضی شون بالاست و بعضی ها کمتر. اونایی که هوش ریاضی خوبی دارند؛ گام به گام برن جلو و تمام مباحث رو پوشش بدن. حتما حتما تست زنی رو هم پا به پا پیش ببرند!
و اونایی که فهم ریاضی براشون سختتره اینو بدونید که بعضی از مباحث ریاضی و آمار که همیشه هم نمونه اش در کنکور هست خیلی ساده و قابل درکه. (مثلا اتحادها، احتمال، دنباله های حسابی و مباحث آماری مثل میانگین و میانه) از این مباحث غافل نشید و اگه واقعا مباحث پیچیده تر، از توانتون خارجه، زمانتون رو برای تسلط روی همین قسمت ها، صرف کنید.

تخفیف دیجی کالا:  جزوه ریاضی نهم


وقتی مشغول مطالعه و تمرین هستید، میدونم که گاهی می خورید به یک مسئله و مبحثی که هیچ جوره درکش نمی کنید و حسابی گیر افتادید. خب سریع یک برگه بردارید و اون مشکل رو یادداشت کنید. به خوندنتون ادامه بدید و در یک زمان مناسب اشکالاتتون رو از معلم یا مشاور تخصصی با تجربه بپرسید.

برای این که بهترین روش مطالعه دروس اختصاصی کنکور انسانی رو بتونید عملی کنین باید حتما و حتما یه زمانی رو برای رفع اشکال بذارید. سعی کنید همین جوری ابهاماتتون رو رها نکنید!حواستون باشه از یه زمانی که دیگه وارد مرحله ی تست زدن های بیشتر و بیشتر می شید، باید دقت کنید که هر تست چه زمانی رو از شما می گیره تا به مرور بتونید سرعت حل مسئله و پاسخگویی به تست رو بیشتر و بیشتر کنید.

بازدیدها: 3

تماس با ما

جهت ثبت پیشنهاد و یا انتقاد با شماره 09164719853 در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *