هندسه 2 پایه دهم ریاضی_روابط طولی در مثلث

پایگاه جامع آموزش ریاضی ایران برای شما بهترین امکانات را فراهم کرده تا این بخش این بخش آموزش مجازی هندسه 2 یازدهم ریاضی_روابط طولی در مثلث را به بهترین شکل ممکن برای دانش آموزان سراسر کشور جهت برابری آموزشی و رشد تحصیلی همه ی هم وطنان فراهم سازد.ما آمده ایم تا درس ریاضی را به بهرین شکل ممکن و کاملا رایگان ارائه دهیم.

یکی از درس های ریاضی که بسیار نیازمند تحلیل ست،درس هندسه میباشد. در این درس، دانش آموز با نحوه استدلال آشنا شده و مهارت استدلال کردن و انواع استدلال ها را آموزش می بیند. آموزش درس هندسه به علت تجسمی بودن آن هم باعث تقویت دید هندسی در مسائل جبری و حسابی می شود و هم به دانش آموز کمک می کند تا در دروس دیگر مانند: حسابان و جبر، نحوه استفاده از فرض و رسیدن به حکم را آموزش دیده و تمرین کند.

سر فصل های هندسه 2:

  • فصل اول :دایره
  • فصل دوم: تبدیل های هندسی و کاربردها
  • فصل سوم :روابط طولی در مثلث
  • فصل چهارم : تجسم فضایی

این بخش آموزش مجازی هندسه 2 یازدهم ریاضی_روابط طولی در مثلث

ساختار درس هندسه 2 پایه یازدهم رشته ریاضی بر اساس سه محور مهم فعالیت، کار موقعیت‌هایی برای یادگیری و ارائه «فعالیت‌ها» در کلاس و تمرین قرارگرفته است. از این میان مفاهیم جدید ریاضی فراهم می‌کنند و این امر مستلزم مشارکت جدی دانش آموزان است. البته معلم هم در این میان نقشی مهم برای راهنمایی و هدایت کلی فعالیت‌ها به عهده دارد. با توجه به این‌که کتاب برای دانش آموزان سطح متوسط طراحی‌شده است، با در نظر گرفتن شرایط مختلف، امکان غنی‌سازی فعالیت‌ها و یا ساده‌سازی آن‌ها به‌وسیلهٔ معلم وجود دارد.*انگیزشی : پیروزی به معنای رَد کردن و پشت سر گذاشتنِ شکست‌های متوالی بدون از دست دادن انگیزه و توان است. اگر می‌خواهید به پیروزی دست پیدا کنید باید شکست خوردن را هم بلد باشید*.
“وینستون چرچیل”

بازدیدها: 4

تماس با ما

جهت ثبت پیشنهاد و یا انتقاد با شماره 09164719853 در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *